Arabaya Video Klip Yapma Detaylı Anlatımı

0
56

Arabaya Video Klip Yapma Detaylı Anlatımı

Arabaya video klip yapma format hatası almadan video klip hazırlama, oto teyp video klip hazırlama, araba da video klip oynatma problemi çözümü nelerdir, araba hangi video formatlarını oynatır.

Double teyp ile arabada video izlemek için beğendiğiniz videoları internetten youtube gibi video izleme portallarından indirdikten sonra sd kart, usb flash sürücüye direk attığınızda desteklenmeyen format, uyumsuz format, çözünürlük hataları gibi format sorunları sonucu hata alınmaktadır. Sizlere bu sorunun kesin çözümünü hangi formatta video klip hazırlayacağınızı detaylı şekilde anlatacağız.

Arabanızda Navimex, Navix vb mkv tarzı windows işletim sistemli teyp kullanan araç sahipleri internetten indirdiğiniz video klipleri arabanızda izlemek için yapmanız gereken işlemleri kısaca anlatmaya çalışacağız.

Arabaya Video Klip Yapma Detaylı Anlatım

  1. İlk önce beğendiğiniz video klipleri online video indirme web sayfalarından mp4 hd veya istediğiniz formatta bilgisayarınıza indiriniz.
  2. Google’da ‘ Online Video İndirme ‘ şeklinde arama yaparak video indirme işlemi yapabilirsiniz.
  3. Sonra masaüstü bilgisayarınıza indirdiğiniz videoların arabanızdaki video izleme cihazlarına uygun şekilde convert etmeniz için Movavi Video Converter uygulamasını bilgisayarınıza indirip, kurunuz.
  4. Movavi Video Converter ‘ şeklinde google da arama yaparsanız, ilgili programı değişik internet sayfalarında bulabilir ve indirebilirsiniz.
  5. İndirdiğiniz programı açın, format değiştireceğiniz videoları programa ekleyiniz.
  6. Bu kısımda ise; mp4 formatında indirdiğiniz videoları dvd pal yüksek çözünürlük formatında bilgisayarınızın her hangi bir klasörünü seçerek dönüştürme işlemini tamamlayınız.
  7. Dönüştürdüğünüz videoları usb veya hafıza kartına kopyalayarak, arabanızda format uyumsuzluğu, desteklenmeyen format, desteklenmeyen çözünürlük hataları almadan video klip izleyebilirsiniz.
  8. Arabanızın oynatabileceği başlıca video formatları; dvd pal (.vob), mpeg1 ve mpeg2 olabilir. Bunların arasında en iyi format dvd pal (vob) formatıdır.
İlginizi Çekebilir :  Sağlık Bakanlığı Personel Kişisel Veri Bankası PBS Girişi Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here