Güncel Zorunlu Trafik Sigortası Ücreti Ne Kadar Online Sorgulama

0
27
trafik sigortası ücreti ne kadar

Güncel Zorunlu Trafik Sigortası Ücreti Ne Kadar Online Sorgulama, Sigorta Şirketleri Karşılaştırmalı Fiyat Teklifi Alma, SBN Online Trafik Sigortası Teklifi Al, Daha Ucuza Poliçe Yenileme Nasıl Yapılır? Trafik sigortası ücreti fiyatı sorgulama işlemi Nasıl Yapılır?

Zorunlu trafik sigortanızın yenileme zamanı geldiğinde, acentenizi aramadan yenileme ücreti kaç lira ödeyeceğinizi online olarak öğrenebilirsiniz. Bunun için ilk şart poliçe yenilemek için poliçe bitimine en az 30 gün kalmış olması gerekmektedir. İlk defa adınıza kayıtlı yeni plakalara online trafik sigortası teklifi yapılamamaktadır. Sadece aynı plakaya yenilemelerde geçerlidir.

Online Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi Alma

Zorunlu trafik poliçe yenileme ücretini karşılaştırmalı olarak 30 (otuz)’a yakın sigorta şirketi arasından en uygun teklif veren sigorta şirketini bulabilir, diğer sigorta şirketleri ile fiyat karşılaştırması yapabilir ve acentenize ödeyeceğiniz tutarı acentenizi aramadan önce öğrenebilirsiniz.

Trafik sigortası ücreti sorgulaması için yapmanız gereken sadece kimlik numarası ve plaka numaranızı SBN sistemine girdikten sonra, teklif al butonuna tıklamanız yeterlidir.

İlginizi Çekebilir :  Kamu Hastaneleri Döner Sermaye Ek Ödeme E-Bordro (EKOBS) Sorgulaması

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here